Uniwersytet Otwarty UAM – ostatnie dni zapisów
Wiadomość, opublikowana 13-12-2017

Od 24 listopada trwają zapisy na zimowy trymestr w roku akademickim 2017/2018. Do dzisiaj zgłosiło się już ponad 600 osób! Zapisy będą trwały do 17 grudnia, niektóre może trochę dłużej ale już teraz są kursy, na które wyczerpaliśmy limit i kolejnych kandydatów rejestrujemy na liście rezerwowej.

Ostatecznie o przyjęciu decyduje kolejność zapisów, a liczba uruchomionych kursów zależeć będzie od ilości zgłoszeń.

Pełna oferta, ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych wykładów, ćwiczeń i laboratoriów znajduje się na naszej stronie internetowej:  www.uo.amu.edu.pl. Zajęcia rozpoczniemy już w styczniu.

Uniwersytet Otwarty to inicjatywa przeznaczona jest przede wszystkim dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski, od 16 roku życia aż po najstarszych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia. Oferujemy kursy w formie klasycznych zajęć uniwersyteckich, a więc wykładów i ćwiczeń a nawet laboratoriów, które trwają cały semestr (najczęściej od 15 do 30 godzin).

Serdecznie zapraszamy. Zapisz się już dziś!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Uniwersytet Otwarty;

ul. Św. Marcin 78 (dawne Collegium Historicum), pok.120;