Kierunki UAM wyróżnione certyfikatem "Studia z przyszłością"
Wiadomość, opublikowana 20-04-2017

Kierunki prowadzone na naszym Uniwersytecie zostały nagrodzone certyfikatem "Studia z przyszłością". Nagrody trafiły do Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Fizyki, Wydziału Biologii oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych.

Nagrodzone kierunki to: Aplikacje Internetu Rzeczy, Prawo, Kierunek prawno-ekonomiczny, Zarządzanie i prawo w biznesie, Bezpieczeństwo narodowe, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Biotechnologia w języku angielskim, Pedagogika i Pedagogika specjalna.

Konkurs i Program Akredytacji „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżnia się kierunki, które według ekspertów, realizowane są według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia oraz dobrze odpowiadają na potrzeby rynku pracy.

Relację z gali wręczenia certyfikatów można znaleźć na stronie organizatora.

Udostępnij:

Share on Google+

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.