Order Uśmiechu na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-05-2018

Seminarium naukowe i wystawa poświęcona Wielkopolskim Kawalerom Orderu Uśmiechu będą miały miejsce 23 maja 2018 roku na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wśród prelegentów wystąpią m.in.: Marek Michalak (Rzecznik Praw Dziecka), Przemysław Daroszewski (Dyrektor Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu), Ewa Jarosz (Profesor Uniwersytetu Sląskiego w Katowicach), Dorota Zawadzka (Psycholog rozwojowy znany m.in. z programu telewizyjnego Superniania), Jerzy Moszkowicz (Dyrektor Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu).

Posłuchać będzie można także koncertu przygotowanego przez uczniów szkół imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Wydarzenia zostały objęte honorowym patronatem:

• Rzecznika Praw Dziecka, pana  Marka Michalaka,
  • Marszałka Województwa Wielkopolskiego,
  • Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego „OMEP”,
  • Wielkopolskiego Kuratora Oświaty,
  • Prezydenta Miasta Poznania,
  • Rektora UAM w Poznaniu JM. Prof. dr hab. Andrzeja Lesickiego,
  • Dziekan WSE UAM w Poznaniu prof. zw. dr hab. Agnieszki Cybal- Michalskiej.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby uczestniczyć w tych wydarzeniach proszeni są o wypełnienie formularza.

Miejsce: ul. Szamarzewskiego 89 bud. D 60-568, Poznań, Wydział Studiów Edukacyjnych UAM, od godziny 9:30.

Szczegóły w załączniku.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald