Nowe działanie Centrum Marketingu - Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018
Wiadomość, opublikowana 17-01-2018

W piątek 12 stycznia w Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu odbyła się Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018 zorganizowana przez Centrum Marketingu UAM. Wydarzenie miało miejsce po raz pierwszy.

Podczas gali wręczono nagrody najlepszym szkołom w rankingu województwa wielkopolskiego. W uroczystości udział wzięli wielkopolscy parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, miejskich, wielkopolskich szkół wyższych, szkół średnich, osoby związane z oświatą z całego regionu oraz sami uczniowie nagrodzonych szkół.

Gala została zarejestrowana przez Studio Filmowe UAM - relację filmową można zobaczyć na naszym kanale YT.

Relację z wydarzenia wraz ze zdjęciami przygotowało Biuro Prasowe - artykuł dostępny jest na naszym serwisie.

Organizacją wydarzenia zajęli się pracownicy Sekcji Promocji.

Po uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Uczniowie, którzy przybyli na galę mogli zapoznać się z ofertą naszego Uniwersytetu na specjalnie dla nich przygotowanym stoisku informacyjnym, gdzie otrzymali także materiały rekrutacyjne i gadżety z logo UAM.

Wyniki rankingu obejmującego łącznie ponad 1500 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.licea.perspektywy.plwww.technika.perspektywy.pl

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald